Sleeve Depolama Sistemleri

Sleeve Depolama Sistemleri

Flekso baskı endüstrisi sürekli gelişmektedir. Sürekli büyüyen rekabet ve müşterilerin artan talepleri ile verimlilik, her flekso baskı makinesi için kilit bir faktör haline geliyor.

Baskı öncesi zamandan tasarruf etmek, hasarlardan kaynaklanan maliyetleri önlemek, çalışma alanını optimize etmek büyük fark yaratabilecek şeylerden bazılarıdır.

Tech Sleeves olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyoruz, bu nedenle yarı otomatik kılıf depolama sistemini AV Flexologic ile birlikte geliştirdik.. Depolama sistemimizin temel avantajı, sleevelerinizi ihtiyaç duyulduğunda bulmanın daha kolay olacak şekilde düzenleyerek çok zaman kazandırması ve tüm süreci çok daha verimli hale getirmesidir. Ayrıca muhafaza sistemimizde sleevlerin dikey olarak depolanması, uzun süre deforme olmamasını sağlar. 

Özelleştirilmiş sistem, farklı çevrelerdeki sleevelerin her miktarda saklanmasına izin verir. Çalışma katının alan kısıtlamalarını optimize etmek için, bir baskı tesisinde dikey alandan yararlanmak için çok seviyeli raf sistemi kullanılır.

Yarı otomatik sleeve depolama sistemi böylece operatöre değerli zaman kazandırırken aynı zamanda hasarı ve maliyeti de önler.

Sistemin Avantajları:

Müşterinin deposuna göre dizayn edilebilmesi,

Sleevlerin çevrelerine veyahut iş isimlerinde göre seçim yaparak ilgili raf otomatik olarak açılır.

22’’ dokunmatik ekran aracılığı ile veritabanına kolay ulaşım sağlanabilir.

Sistemin büyütülebilmesi,taşınabilmesi.

Sleevlerin yumuşak malzemeli tabana oturması ve sabitlenmesi,

Alt ve üst sabitleme disklerinin hizalanmasının gerekmemesi,

Boru şeklindeki çelik malzeme ile üretilmiş  sağlam yapılıdır.

Sleeve Storage System
Flexo Printing Sleeve Storage System